ZAUFAŁO NAM JUŻ
700
TYS.
KLIENTÓW!
Ja już raz musiałem spłacać  telefon który ktoś sobie wziął na moje dane dlatego też  gdy dowiedziałem się o tej usłudze  po rozmowie z konsultantem od razu zdecydowałem się na pakiet platinum.
Natan Wierzba
Wykupiłem z ciekawości za namową znajomego i ponad tydzień temu czyli po 6 miesiącach od kupna pakietu  dostałem powiadomienie że ktoś chce wykorzystać mój pesel do wzięcia pożyczki ale na całe szczęście zadziałałem ekspresowo i wszystko dobrze się skończyło.
Norbert Herman
Korzystam i narzekać nie mogę. Już nawet raz dostałam informację że ktoś próbuję wykorzystać mój pesel na całe szczęście dzięki informacjom jakie dostałam od waszego pracownika na samym początku korzystania z tej usługi wiedziałam jak postąpić ;)
Basia Migus
Ja zanim kupiłam tę usługę zadałam konsultantowi chyba milion pytań i dzięki temu wszystko wiem( na jaki okres czasu jest usługa,za ile, z kim się kontaktować i jak to działa). Nawet gdy przyszło mi powiadomienie o próbie wzięcia na moje dane pożyczki to nie wpadłam w panikę tylko wiedziałam już jak postąpić ;)
Karolina Gryfin
Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i za pokierowanie mnie co zrobić gdy doszło do próby wzięcia pożyczki na moje dane
Sabina Kuleta